Chaty skrzatów

Praca nad nad każdą skrzacią chatą jest wielką niewiadomą, która rodząc się z długotrwałego chaosu przybiera różnorakie postaci. Koncepcja zmienia się nawet od kąta padania światła. Moja wyobraźnia jest zawsze 100 kroków przed tym co zrobię, często rysuję pomysły na serwetkach, biletach, papierze toaletowym (są takie miejsca gdzie się dobrze myśli).
Skrzaty nie MIeszkają w „ułożonych” apartamentach. Lubią naturalizm i swojskość. Ich domostwa są użyteczne. Nie dbają o wystrój, ani porządek. Okna służą skrzatom do wietrzenia pomieszczeń i dotarcia do światła – nie ma w nich firanek, a co najwyżej zasłona. Meble rzeźbią dla zabawy, ale nie wszystkie i nie zawsze… Niedługo galeria skrzacich domów.

Informacje o skrzatolog

Jestem Pedagogiem, Animatorem, Rękodzielnikiem, Pisarzem i Twórcą Gier (od planszowych, po skomplikowane gry fabularne w terenie). Uwielbiam powieści kryminalne Mistrza Arthura Conan Doyle i Krzysztofa Kotowskiego. Jestem też fascynatem Historii i Filozofii, mitów i legend. Uwielbiam Słowiańszczyznę i jej Baje - mądrość Prasłowian. W tym wszystkim zaistniały Skrzaty - to moja mądra i filozoficzna odpowiedź na ludzką głupotę określającą rzeczywistość, w której nakazano Nam żyć.
Obrazek | Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Tradycje i obrzędy, Uncategorized i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s