Dolina Skrzatów we Florentynowie pod Parzęczewem

Pod słońce

… Czy może być coś ważniejszego od marzeń? Oczywiście – ich spełnianie! 
Dolina Skrzatów, Naturalny Park Skrzacich Opowieści, Figur i Ekspozycji, jest światem, który z dnia na dzień staje się rzeczywistością. Piękne jest to, że ludzie, których nie miałem jeszcze okazji osobiście poznać wspierają mnie tak, jak Pani Alina. Szczególnie teraz, kiedy prace trwają, a skala przedsięwzięcia przeraża ogromem potrzebni są tacy, którzy wesprą z drugiego końca Polski.

Wszystkie działania opłacam z własnych, ciężko zarobionych pieniędzy, ale najważniejsza jest praca rąk. Ona jest bezcenna i dlatego Dolinna Skrzatów jest możliwa do stworzenia.

Na początku sierpnia została podpisana umowa partnerską między mną a Sołtysem Florentynowa Elżbietą Kurtasińską. Tak ruszyły prace w nowej Dolinie Skrzatów. 
Teren jest idealny. Świetny dojazd, przepiękne krajobrazy, wszędobylskie sokoły i bociany, sarny, zające i 1000 m2 zadrzewionej i zakrzewionej powierzchni do wykorzystania. 

Dzisiaj śmiało mogę zaprosić na WIELKIE OTWARCIE tego małego świata, w którym odkryjesz małe i duże skrzacie chaty naturalnie wplecione w krajobraz tego magicznego, mistycznego świata.

Ten mistyczny świat odkryjecie, kiedy tylko przekroczycie „bramę” Doliny. Wprowadzę w niego wraz z Ludźmi-skrzatami… nie aktorami, ale tymi którzy czują w sobie skrzata… ducha lasu, natury, matkę Ziemię.

Potrzebujemy drewna, rąk do pracy, funduszy. Oferuję reklamę, barter w postaci animacji szczudlarskiej, organizacji imprez dla dzieci.

Jeżeli możecie pomóc piszcie dolinaskrzatow@gmail.com

Konrad Dzięcielewski

Więcej o historii projektu: http://dolinaskrzatow.pl/oferta/02_historia.pdf

Informacje o skrzatolog

Jestem Pedagogiem, Animatorem, Rękodzielnikiem, Pisarzem i Twórcą Gier (od planszowych, po skomplikowane gry fabularne w terenie). Uwielbiam powieści kryminalne Mistrza Arthura Conan Doyle i Krzysztofa Kotowskiego. Jestem też fascynatem Historii i Filozofii, mitów i legend. Uwielbiam Słowiańszczyznę i jej Baje - mądrość Prasłowian. W tym wszystkim zaistniały Skrzaty - to moja mądra i filozoficzna odpowiedź na ludzką głupotę określającą rzeczywistość, w której nakazano Nam żyć.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Park Dolina Skrzatów i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s