Bez „komercji”

Dolina skrzatówCi, którzy mnie spotkali, z którymi miałem przyjemność porozmawiać- wiedzą, jakie mam nastawienie do DOLINY SKRZATÓW. Pasja do „pięknego życia”, baśniowego, w zgodzie z naturą, pełnego inspiracji, to moja PASJA.
Skrzaty są urzeczywistnieniem utopii NORMALNOŚCI, o którą tak ciężko. Dolina, mimo, iż jest miejscem do którego wstęp jest odpłatny nie stanowi w moich (autorskich) oczach Komercyjnego Kompleksu, czy Centrum Rozrywki. To Park wyciszenia… żeby usłyszeć ptaki, owady, szum liści i własnego, wewnętrznego skrzata, potrzebne jest wyciszenie – oderwanie się od CHAOSU HAŁASU.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina, pojęcie wybiegające ponad więzy krwi. Rodzina, to przyjaciele. Tak jak między mną i żoną, dziećmi jest głęboka przyjaźń, tak sięga ona ludzi, którzy bezinteresownie zgodzili się na współistnienie z nami, wzajemną pomoc, oparcie…

Dolina Skrzatów to takie miejsce, gdzie słuchamy duszą, patrzymy sercem i chwytamy myślami. To dzieło tworzone rękoma, przez autorów czujących to, co robią. Spotkasz ich tutaj. Arcydzieła nie kupisz, bo każdy ma inne potrzeby, a arcydzieło musi być spełnieniem potrzeb. Znajdziesz je tam, gdzie ktoś stworzył je właśnie dla Ciebie, czując twojego ducha potrzeb.

Każdy ma w sobie SKRZATA, tak jak Piotruś Pan miał swoje marzenie, które pozwoliło mu wznieść się ponad chmury. Odnajdź go a poszybujesz.

Informacje o skrzatolog

Jestem Pedagogiem, Animatorem, Rękodzielnikiem, Pisarzem i Twórcą Gier (od planszowych, po skomplikowane gry fabularne w terenie). Uwielbiam powieści kryminalne Mistrza Arthura Conan Doyle i Krzysztofa Kotowskiego. Jestem też fascynatem Historii i Filozofii, mitów i legend. Uwielbiam Słowiańszczyznę i jej Baje - mądrość Prasłowian. W tym wszystkim zaistniały Skrzaty - to moja mądra i filozoficzna odpowiedź na ludzką głupotę określającą rzeczywistość, w której nakazano Nam żyć.
Notatka na marginesie | Ten wpis został opublikowany w kategorii Park Dolina Skrzatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s