Już tylko tydzień

Czas się kończy, a i my już kończymy. Ostatni tydzień i ostatni etap prac – skrzaty. Ten czas szybko zleciał i najwyższa pora żeby finalizować pracę. To były ciężkie miesiące pracy. Walczyliśmy o każdy grosz, o każdą deskę, gwóźdź. Walczyliśmy z czasem.

1 maja o 17:00 startujemy dla Mediów i VIPów:), rodziny chętne do zabawy zapraszamy od 2 maja w godzinach 12-18, będzie można przyjechać z namiotem i spać na naszym polu z soboty na niedzielę przy ognisku i gitarze – wyłącznie za rezerwacją, ilość miejsc ściśle ograniczona!

Informacje o skrzatolog

Jestem Pedagogiem, Animatorem, Rękodzielnikiem, Pisarzem i Twórcą Gier (od planszowych, po skomplikowane gry fabularne w terenie). Uwielbiam powieści kryminalne Mistrza Arthura Conan Doyle i Krzysztofa Kotowskiego. Jestem też fascynatem Historii i Filozofii, mitów i legend. Uwielbiam Słowiańszczyznę i jej Baje - mądrość Prasłowian. W tym wszystkim zaistniały Skrzaty - to moja mądra i filozoficzna odpowiedź na ludzką głupotę określającą rzeczywistość, w której nakazano Nam żyć.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Już tylko tydzień

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s