Potrzeba matką weny

Obecnie moim marzeniem jest stworzyć bardzo dokładne odwzorowanie moich historii w Dolinie Skrzatów. To bardzo dużo czasochłonnych detali, którym trzeba się oddać w całości. Najgorsze jest to, że dookoła jest jeszcze dużo rzeczy do dokończenia, posprzątania. Doba jest za krótka, a siły nie starcza. Każdy rękodzielnik, pisarz, artysta wie, że kiedy coś innego niż DZIEŁO zaprząta Ci głowę, nie jesteś w stanie nic stworzyć – a na pewno nic oryginalnego!
Ale czasami jest coś innego-potrzeba! Potrzeba czasami uruchamia pokłady energii twórczej. Poniżej nowe skrzaty prosto z kanapy.

Informacje o skrzatolog

Jestem Pedagogiem, Animatorem, Rękodzielnikiem, Pisarzem i Twórcą Gier (od planszowych, po skomplikowane gry fabularne w terenie). Uwielbiam powieści kryminalne Mistrza Arthura Conan Doyle i Krzysztofa Kotowskiego. Jestem też fascynatem Historii i Filozofii, mitów i legend. Uwielbiam Słowiańszczyznę i jej Baje - mądrość Prasłowian. W tym wszystkim zaistniały Skrzaty - to moja mądra i filozoficzna odpowiedź na ludzką głupotę określającą rzeczywistość, w której nakazano Nam żyć.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Figury i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s