Podsumowanie sezonu 2016

Witam Skrzacio,

To było pracowite skrzacie lato, a że właśnie w latach skrzaty liczą lata:) to w sumie kupa pracowitego czasu za nami.

Czytając listy, posty i spotykając się z Wami wiem, że DOLINA SKRZATÓW spełnia swoją funkcję, edukuje, odkrywa nieznane, przenosi w świat spokoju, dziecięcych marzeń i zabaw. Poznałem tego lata wielu wspaniałych nauczycieli, kierowców, dziadków i babć, matek i ojców, oraz niezliczone (jeszcze) grono dzieci, którzy zaprzyjaźnili się z naturą i poznali definicję słowiańskiego słowa SKRZAT.

W przyszłym roku otworzymy kolejne 3 atrakcje Doliny, które odkryją skrzaci świat drzew, oraz pozwolą na poznanie tradycji Słowian, tak, aby już Wasze pociechy mogły z tego korzystać. Otworzymy też Ogród Permakulturowy pod dowództwem wiedźmy Marty Klimas-Haczkowskiej, w którym skupimy się na edukacji gimnazjalno-licealnej+.

Ostatnio udowodniliście nam, że Dolina jest obiektem do integracji nawet 130 osób, co oczywiście wykorzystamy w przyszłym, roku i już zapraszam firmy do udziału w naszych skrzacich bajach.

Zapraszam też na Targi do Nadarzyna – Warsaw Ptak Expo Travel, na których wystawimy stanowisko pod patronatem National Geographic.

Zagościmy też na Targach w rodzimej Łodzi, gdzie zaprezentujemy Skrzaci Totem, którym będziemy kusić wszystkich zwiedzających do odwiedzenia Doliny Skrzatów od 29 kwietnia 2017 roku.

Teraz bierzemy się za porządki i przygotowania do targów… tymczasem od 17 ruszają zamówienia na oryginalne skrzacie prezenty pod choinkę: Domki, Chaty i Skrzaty – wszystko ręcznie robione i pięknie świątecznie spakowane wraz z audiobookiem. Więcej już wkrótce na blogu i na Facebok/Dolinaskrzatow.

Skrzat górski

 

Informacje o skrzatolog

Jestem Pedagogiem, Animatorem, Rękodzielnikiem, Pisarzem i Twórcą Gier (od planszowych, po skomplikowane gry fabularne w terenie). Uwielbiam powieści kryminalne Mistrza Arthura Conan Doyle i Krzysztofa Kotowskiego. Jestem też fascynatem Historii i Filozofii, mitów i legend. Uwielbiam Słowiańszczyznę i jej Baje - mądrość Prasłowian. W tym wszystkim zaistniały Skrzaty - to moja mądra i filozoficzna odpowiedź na ludzką głupotę określającą rzeczywistość, w której nakazano Nam żyć.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Park Dolina Skrzatów i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s